Kiekviena diena - kūrybos pilna!                 

 

Leidinių apžvalga

Tai Ingos Gučienės išleistų knygų apžvalga, kurioje susipažinsite su knygų turiniu, edukacinėmis įžvalgomis, leidybinėmis idėjomis, bei personalinėmis dainomis.

Pasakų ir dainų knyga skirta vaikams,  tėveliams, pedagogams veiklose. Personalizuotos 6 pasakos  ir smagios dainos pateiktos su splavotais paveikslėliais. 16 dainų karaoke knygos gale įrašytas į CD laikmeną. 

Kad pedagogui būtų paprasčiau naudotis, knyga suskirstyta pagal keturis metų laikus: Draugų pavasaris, Draugų vasara, Draugų ruduo, Draugų žiema.  

Pamokančios pasakos apie augalus ir  daržoves.  Kiekvieną istoriją galima suvaidinti kaip atskirą miuziklą, kuris nenusibos, nes yra nedidelės apimties ir lengvai įsimenamas. 

Leidiniuose įrašytos dainos skirtos ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir pagrindinio ugdymo mokyklose besimokantiems moksleiviams, jų tėveliams ir pedagogams. 

Veiklose dainos inscenizuojamos per judesį ir emocinę darną. 

Knygose pateiktos natos su akordais, žodžiais bei CD karaoke ir įrašais. 

CD su knygele "Mažylių dienos", CD su knygele "Sukasi dienos",  Knyga su CD karaoke "Spalvotos dienos", Knyga su CD karaoke "Iškeliauju į platų pasaulį",  Knyga su CD karaoke "Draugų dienos".


Užsukite dar kartą. Dėkojame už susidomėjimą! 

Atgal


Parašykite
Apie